Wielki poradnik pasieczny (Sławomir Trzybiński)

K129

Nowy produkt

Autor wcześniejszej "Współczesnej gospodarki pasiecznej" – bardzo dobrze zresztą przyjętej przez czytelników – przekazał na kartach "Wielkiego poradnika pasiecznego" całe swoje życiowe doświadczenie pasieczne spisując je na nowo i nie powielając wcześniej wydanych publikacji.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

48 zł brutto

Akceptujemy Gotówka Pobranie Przelew
Akceptujemy Gotówka Pobranie Przelew

Więcej informacji

Wielki poradnik pasieczny 

Autor wcześniejszej "Współczesnej gospodarki pasiecznej" – bardzo dobrze zresztą przyjętej przez czytelników – przekazał na kartach "Wielkiego poradnika pasiecznego" całe swoje życiowe doświadczenie pasieczne spisując je na nowo i nie powielając wcześniej wydanych publikacji. Co ważne, poradnik mimo obszernych rozmiarów, nie stanowi źródła encyklopedycznej wiedzy, a praktyczny zapis gospodarki pasiecznej.

K129


Pszczoły są fascynującymi owadami, okrytymi wciąż wieloma tajemnicami, a zmieniające się warunki pogodowe oraz inwazja coraz to nowych patogenów nie ułatwia opieki nad nimi. W „Wielkim poradniku pasiecznym” Autor odpowiada na pytania jak zmierzyć się z tymi wciąż zmieniającymi się warunkami, a co za tym idzie – często zaskakującymi sytuacjami w pasiece.

Zachęcamy do zapoznania się z obszernymi fragmentami książki:

Niniejszy poradnik może stanowić źródło podstawowej wiedzy pszczelarskiej niezbędnej do samodzielnego prowadzenia pasieki. Natomiast bardziej doświadczeni pszczelarze będą mogli przy okazji lektury usystematyzować wiedzę oraz wzbogacić ją, np. o informacje na temat zwalczania chorób czy hodowli i unasienniania matek pszczelich.

16 innych produktów w tej samej kategorii: